Nyomtatványok Tételek száma: 343
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1725971
13465
344
Printed Materials
Vegyes képeslap, papírrégiség és képeslapfüzet tétel 1874630
13466
344
Printed Materials
Kb. 100 db használatlan üres boríték, egy doboznyi 1785969
13467
344
100
Printed Materials
Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. Harmadik évfolyam, harmadik kötet. Egészvászon kötésben sérült gerinccel 1950149
13468
344
Printed Materials
Braun, Franz: Schriftenreihe "Spielkarten". Band 2+ Band 4. Egyik eredeti kiadás + másik fénymásolt 1950148
13469
344
Printed Materials
Székely András: Kós Károly. 24 metszet reprodukciót tartalmazó mappa. 29x41 cm 1950990
13470
344
Printed Materials
Emil Adam: Prado, galopplovat ábrázoló nyomtatvány, 22×31 cm 1942021
13471
344
Printed Materials
Jankó Elemér utolsó rajzai a Borsszem Jankó kedvezményes féléves előfizetői részére. Bp., 1895. Athenaeum. Megerósített gerinccel. 36p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft