Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyüm... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~5/Solingeni-jelzett-gyongyhaznyelu-aranyozott-pengeju-12-darabos-gyumolcskes-gyumolcsvil~II1911677
1911677
11052
344
24000
Antique
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyümölcskés, gyümölcsvilla és dióbontó készlet. / Set of 12 Solingen fruit fork, knife and nut openers. Gold plated, nacre handle