Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Gaspar-Ferenc-A-Fold-korul-c-sorozat-4-kotete-XI-XIV-reszig-Bp-1907-Singer-es-Wolfn~II1952629
1952629
15055
344
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp., 1907. Singer és Wolfner. Egészvászon, sorozatkötésben, egy kötés kissé sérült.
: tánczos_gábor