17249.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Wagner [Ferenc] Francesco: Universae phraseologiae latinae corpus, congestum - - ... hn., én., kn., 1272 p.+24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a címlap és az ezt követő lapok hiányoznak, az 1. oldallal kezdődik a könyv. A könyv elülső szennylapján, és kötéstábláján tulajdonosi névbejegyzésekkel, viaszpecsétekkel, dátumozásokkal ((17)90.(?),1800.,1802.,1803., 1891.)