V. Ember Mária: Úrihímzés. Bp.,1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000006/V-Ember-Maria-Urihimzes-Bp-1981-Akademiai-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-k~II1950736
1950736
16685
344
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: V. Ember Mária: Úrihímzés. Bp.,1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
: tánczos_gábor