Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000006/Divald-Kornel-Magyarorszag-muveszeti-emlekei-Bp-1927-Kiralyi-Magyar-Egyetemi-Nyomda-Kes~II1947683
1947683
16661
344
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor