Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1952605
16706
344
Books: Architecture, Art
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1950783
16707
344
Books: Architecture, Art
Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. 1952217
16708
344
Books: Architecture, Art
Boros Rudolf: Stilisme. Pozsony - Budapest, 1900, Stampfel Károly. Sérült gerincű papírkötésben. 1941344
16709
344
Books: Architecture, Art
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon papírborítóban. Jó állapotban 1940539
16710
344
Books: Architecture, Art
Szebeni András: Arc tér képek az élvonalból. 1996 9s műhely. Kiadói kartonálásban. 1940540
16711
344
Books: Architecture, Art
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó .Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1940493
16712
344
Books: Architecture, Art
1995 Az Ars Hungarica fél évfolyama Az MTA Művészettörténeti Kutató Intézetének közleményei 1942016
16713
344
Books: Architecture, Art
A Német és a németalföldi rézmetszés a XV, században. Bp., 1912. Szépnűvészeti. 16p. Kissé sérült papírborítóval 1945176
16714
344
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban. 1950952
16715
344
Books: Architecture, Art
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1951934
16716
344
Books: Architecture, Art
Silvestre, Armand: Le Nu au salon. Paris, 1898. Bernard & Cie. Erotikus grafikákat tartalmazó album. Egészvászon kötésben, egy két lap kijár. 1932256
16717
344
Books: Architecture, Art
Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft