Shakespere remekei I-IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Alexander Bernát bevezetésével. Remekírók képes könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.