Kliené Róna Klára (1901-1987): Ív ucca 1927 (Tabán). Olaj, vászon (lyu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2/Kliene-Rona-Klara-1901-1987-Iv-ucca-1927-Taban-Olaj-vaszon-lyukas-jelzett-serult-~II1955765
1955765
10142
344
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Kliené Róna Klára (1901-1987): Ív ucca 1927 (Tabán). Olaj, vászon (lyukas), jelzett, sérült keretben, 55×68 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: