Helbing Aranka (1898-1974): CSendélet ( 2db), akvarell, papír, körbevá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2/Helbing-Aranka-1898-1974-CSendelet-2db-akvarell-papir-korbevagva-jelzett-reszleges-~II1951871
1951871
10113
344
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Helbing Aranka (1898-1974): CSendélet ( 2db), akvarell, papír, körbevágva, jelzett (részleges), 22×20 és 24×28 cm
: turóczi_márk