Festmények és grafikák Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1948558
10264
344
11000
Tihanyi jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 48×63 cm 1947337
10265
344
11000
Amerigo Tot(1909-1984): Ölelkező pár. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×44 cm 1948188
10266
344
Tóth Rozália (1946-2015): Őszi tanya, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 19×38,5 cm 1948189
10267
344
Tóth Rozália (1946-2015): Téli Alföld, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 17×38,5 cm 1847218
10268
344
XIX. sz. vége. Uher Arisztid (?-?) : gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Akvarell, vegyes technika, karton. Jelzett. 41x30 cm A színésznő hagyatékából. A karton szélén egy két folt. 1752920
10269
344
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 1951939
10270
344
Vanek József (1880-1944): Karikatúrák, 2 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 13×20 és 34×24 cm 1946386
10271
344
Varjas jelzéssel: Tihanyi félsziget. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×49 cm 1663869
10272
344
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm 1941413
10273
344
Vági Orsolya (?-): Gésa. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17×10 cm 1941084
10274
344
Ványi Béla (?-?): Érzelmes tánc. Tus, papír, gyűrődéssel, üvegezett keretben, 27×19 cm 1929459
10275
344
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Angyali üdvözlet. Akvarell, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 48x18 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft