Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lep... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Oherendi-nagy-tal-kezzel-festett-jelzett-lekopott-kopasokkal-lepattanassal-d-32-cm~II1936832
1936832
11168
343
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm
: tánczos_gábor