Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Moritz-Zdekauer-MZ-mitologiai-jelenetes-disztanyer-matricas-jelzett-kopott-karcolasokkal~II1872508
1872508
11236
343
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
: vörös_iván