6 db kékfestéses kínai porcelán tányér, jelzettek, kopásokkal, d: 22,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/6-db-kekfesteses-kinai-porcelan-tanyer-jelzettek-kopasokkal-d-22-5-cm~II1918017
1918017
11271
343
Leírás: 6 db kékfestéses kínai porcelán tányér, jelzettek, kopásokkal, d: 22,5 cm
: turóczi_márk