Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1937934
30560
343
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 1905664
30561
343
Numizmatika
1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "51. Bélyegnap - Lajta Z." (55,5x65mm) T:1- 1905552
30562
343
Numizmatika
1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP 1923584
30563
343
3400
Numizmatika
1979. "VII. Országos Diáknapok Sopron 1979" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2 1923322
30564
343
Numizmatika
1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2 1905558
30565
343
Numizmatika
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 1936755
30566
343
Numizmatika
1982. "VIII. Női Kézilabda Világbajnokság" 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2 1915824
30567
343
Numizmatika
1987. "OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség" Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2 1937806
30568
343
Numizmatika
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) 1937812
30569
343
4400
Numizmatika
2004. "Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket" peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 1934443
30570
343
Numizmatika
DN "Marosvásárhelyi Sport Egyesület" fém sport díjérem (2x) T:2 ly. 1939580
30571
343
Numizmatika
DN "II. Rákóczi Ferenc" Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft