Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1938091
30523
343
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Margit" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP +
2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1,1- 1934370
30524
343
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Kőszeg - Jurisich Miklós" Br emlékérem (60mm) T:2 1932488
30525
343
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "Krúdy Gyula emlékére 1878-1933" Br emlékérem (~98mm) T:1-,2
Hungary 1978. "In memory of Gyula Krúdy 1878-1933" Br commemorative medal (~98mm) C:AU,XF 1923109
30526
343
Numizmatika
Kovács Dezső (1921-) 1977. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br emlékérem dísztokban (70mm) T:1- 1934413
30527
343
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP fo. 1923315
30528
343
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2 1881620
30529
343
Numizmatika
Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina
HP 3573. 1932591
30530
343
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) DN "Lánczy Leó" Br emlékérem márványhasábom. "LÁNCZY LEO V B T T" (50mm) T:1-,2 / Hungary ND "Leo Lánczy" Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673. 1932408
30531
343
Numizmatika
Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 1876981
30532
343
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1- 1934379
30533
343
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem (42mm) T:1- 1938263
30534
343
5500
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) 1995. "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Ag emlékérem (98.04g/0.835/42.5mm) + "Emese Álma / Geszterédi Szablya markolata - MÉE Szabolcs Szatmár-Bereg Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft