Nyomtatványok

Tételek száma: 279

cca 1920-1949 Vegyes papírrégiség tétel, 16 db közte: Abbazia - Hotel Carlton szálloda prospektusa, Budapestről szóló prospektus borító és címlap hiánnyal, Wilf flowers of Southern California, Mezőtúr - Mezőtúri Aranyifjúság táncvigalmának meghívója a Levente-Egyesület javára, a hátoldalon a Gyomai Sport-Egyesület kabaréelőadásának és táncmulatságának meghívójával, Chinon reklám kivágásokkal, ..stb. Változó állapotban, egy Budapestről szóló német nyelvű prospektusnak csak a borítója van meg.
12917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1921 Czirjék József (1875-1948) festő Nemzeti Szalonos tagsági jegyeinek másolatai, 2 db
12918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1922-1932 a Turistaság és Alpinizmus 3 lapszáma, érdekes írásokkal
12919.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1922 Bp., A Filmújság, képes szöveges mozi műsor II. évfolyamának 111. száma, 8p
12920.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, Concordia. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
12921.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Aeg Elektrizität auf Schiffen Berlin, 1923. 272p. Képes katalógus hajózás elektronika
12922.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1924-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 6 db:   Áldásy Antal: Fejérpataky László rt. osztálytitkár emlékezete. Bp.,1924, MTA.   Magyar Királyi Országos Levéltár állandó kiállításának katalógusa. Bp., 1930. M. Kir. Országos Levéltár.   Berkovits, Elena (Ilona): Miniatori Ungheresi. Bp., 1941, Franklin.   A Magyarországi gépmesterek és Nyomók Egyesületének 65. évi jelentése és zárószámadása. 1944-45-46-47. évről. Bp., Világosság.   Csapodi Csaba: A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Ősnyomtatvány-gyűjteménye. MTA Könyvtárának Közleményei. 53, Bp., 1967, MTA Könyvtára.   Papp János: A szép könyv dicsérete. A Tevan Könyvek kritikái. Kner Nyomdaipari Múzeum 16. füzete. Békécssaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomdaipari Múzeum.
12923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1924-1967 Vegyes osztrák idegenforgalmi kiadványok, és térképek, 9 db. Változó állapotban, közte szakadozottakkal.
12924.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1924 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1924. XXXIV. évf.1-50. sz. 1924. január 1-junius 30-ig, fél évfolyam. Bp., 1924, Pátria, 632 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
12925.

1924 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1924. XXXIV. évf.1-50. sz. 1924. január 1-junius 30-ig, fél évfolyam. Bp., 1924, "Pátria", 632 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
12926.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1926 Bp., Székesfővárosi Autóbuszüzem hirdetménye átszállójegyekről és rendkívüli éjjeli járatokról
12927.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
12928.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft