Bolhapiac Tételek száma: 303
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1882657
11411
343
Flea Market
1777674
11412
343
Flea Market
cca 1990 Kvák kapitány, plüssel bevont műanyag figura, sál nélkül, kopott, m:16 cm 1936642
11413
343
Flea Market
Díszes réz tálka, 11×17,5 cm 1935645
11414
343
Flea Market
Dekoratív retró fém öngyújtó, nem működik 1934414
11415
343
Flea Market
Pipere szett, eredeti tokjában, hiányos, 21×16 cm 1934404
11416
343
Flea Market
Retró hiányos pipere szett, eredeti tokjában, 21×17 cm 1935908
11417
343
Flea Market
9 db alpakka evőeszköz, különböző méretben 1935639
11418
343
Flea Market
1910214
11419
343
Flea Market
Esztergakések vidia betéttel, 6 db 1910201
11420
343
Flea Market
1935886
11421
343
Flea Market
"A vezeték érintése életveszélyes!" feliratú zománcozott fémtábla, kopásokkal, 16×25 cm 1935892
11422
343
Flea Market
"Földelve! Bekapcsolni tilos!" feliratú zománcozott fémtábla, kopásokkal, 12×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft