Bolhapiac Tételek száma: 303
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1937433
11519
343
Flea Market
6 db régi órakulcs zseb és faliórához 1934346
11520
343
2200
Flea Market
Produx számológép + tájoló 1932915
11521
343
Flea Market
Ékszerész nagyító, 10x-18mm, és 20x-12 mm, saját dobozában 1937011
11522
343
Flea Market
Mercedes Benz fém kulcstartó 1937656
11523
343
Flea Market
1937774
11524
343
Flea Market
Több különféle kapuhoz való kapunyitó Sommer 1934896
11525
343
Flea Market
3 db modern fém zsebóralánc 1936910
11526
343
Flea Market
14 db különféle dekoratív bross kitűző 1937014
11527
343
Flea Market
16 db különféle kis fém medál, különböző méretben 1937006
11528
343
Flea Market
Rodonit gömb bivalyos fém foglalatban, m: 5 cm 1939329
11529
343
5500
Flea Market
4 db muránói charm, jelzett, ezüst(Ag) foglalattal 1933297
11530
343
Flea Market
Régi, fémkeretes szemüveg, sérült, h:11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft