Jánosi József S. J.: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, felvágatlan lapokkal.
A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben.
Dr. Gálos László: Vasárnapok, ünnepnapok. Pál György (1906-1986) grafikus, festő által illusztrált borítóval. Bp.,1937, Korda Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Dr. Beresztóczy Miklós: V. K. M. I. A magyar vallás- és közoktatásügyi minisztérium katolikus (I.) ügyosztályának története 1864-1947. Bp.,1947, Kapucinus-nyomda. Kiadói papírkötés.
Walter Clay Lowdermilk: Palesztina. Az igéret földje. Sir. E. John Russell előszavával. Fordította: Lőw Éva. Bp., 1946, Hechaluc,(Bp. Igazság-ny.), 181+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Öreg diák visszanéz... Szerk.: Dr. György Lajos. Kolozsvár, 1926, Minerva. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
Kulcsár Ilona: Krisztus király. Szeretet Könyvei VI. Vác, 1938, Pestvidéki Nyomda.
Az áldozatos lelkek iskolája. Korda Könyvek 17. Bp.,1928, Korda Rt.
Valamint 4 vallási témájú képeslap, közte egy XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapesten képeslappal.
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
Emilija Dvorjanova: Mondatkoncert. (Muziko-erotikus kísérletek.) Bp.,2016, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált Kicsi Sándor András, író, szerkesztő, muzeológus részére.
A Bhagavad Gita. Úgy, ahogy van. hn., é.n., The Bhaktivedanta Book Trust. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.