4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.