Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 38

Géczi Lajos: Civilek hadifogságban. Dedikált. Bp., 1992. Madách.
16622.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A szabadságharc katonai története. Pákozdtól világosig. 1848-1849. Szerk.: Bona Gábor. Bp., 1998, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.   A szerző, Bona Gábor (1948-): hadtörténész dedikációjával H. Szabó Lajos (1931-2016) Bél Mátyás-díjas helytörténész-helytörténeti író névbejegyzésével, magánkönyvtári bélyegzőjével.
16623.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16625.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.  Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16628.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16629.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval.
16632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16633.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft