Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1934664
10036
343
Czanik Mátyás (1981-): Kompozíció. Vegyes technika, karton, jelzett, 39×24 cm 1934101
10037
343
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Ikrek. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1934100
10038
343
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Napkör. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1937673
10039
343
Csanády András (1929 - ): Bocskay István a hajdúk kapitánya. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x38 cm 1848559
10040
343
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm 1891481
10041
343
Csillag József (1894-1977): Paraszt udvar. Rézkarc, papír, jelzett, 22×26,5 cm 1939424
10042
343
Csizy jelzéssel: Ortutay Gyula karikatúra, tus, papír, jelzett, Ortutay aláírásával, 14,5×11 cm 1818716
10043
343
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm 1928079
10044
343
40000
Debreczeny Zoltán (1952): Róme & Júlia. Olaj, vászon, jelzett, 80×80 cm 1936565
10045
343
Dévényi János (1956- ): Színes körök 2019, akril, papír, jelzett, fa keretben, 30×40 cm 1937632
10046
343
Dóczy Pál (1888 - ):Tristan. (Gobelin terv). Akvarell, papír, jelzett, 18×12 cm 1861397
10047
343
1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém keretben, 5,5x4 cm, keret: 11x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft