Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500002/Kenezy-jelzessel-Hodolo-Olaj-vaszon-antik-keretben-96C39794-cm~II1904227
1904227
10108
343
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: