Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1933383
10259
343
Ócsvár Rezső (1877-1968): Férfi portré. Pasztell, foltos karton, jelzett, keretben, 44×30 cm 1934323
10260
343
Olvashatatlan jelzéssel: Falu télen. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm 1933426
10261
343
Olvashatatlan jelzéssel: Vízimalom. Olaj, vászon, keretben, 20×30 cm 1907405
10262
343
Olvashatatlan jelzéssel: Buja pillantás. Olaj, vászon, több helyen festék hibákkal, keretben, 42×55 cm 1934723
10263
343
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai csónakos. Szén, papír, üvegezett keretben, 7×18 cm 1909792
10264
343
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 40×30 cm 1909790
10265
343
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1936018
10266
343
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×63 cm 1939622
10267
343
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon (gyűrött), keretben, 60×80 cm 1737372
10268
343
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei laguna. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm 1760320
10269
343
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1912050
10270
343
Olvashatatlan jelzéssel: Campestre. Olaj, vászon, keretben, 50×68 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft