Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1934507
10123
343
Konok 1956 jelzéssel: Don Quijote. akvarell, papír kollázs. 20x30 cm 1934511
10124
343
36000
Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1939760
10125
343
Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm 1939490
10126
343
Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 63×51 cm 1917118
10127
343
Koszta jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 62×50 cm 1917193
10128
343
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 40×50 cm 1616045
10129
343
Koszta Rozália (1925-1993): Olympiai emlék I-II-III., művészi nyomat, papír, jelzettek, 51×35,5 cm 1933720
10130
343
Kozma Lajos (1884-1948): Magányos szakállas. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1933227
10131
343
22000
Kovách jelzéssel: Olvasó asszony. Olaj, karton, keretben, 60×53 cm 1933301
10132
343
Kovács Antal (?-?): Cigány család. Akvarell-tus, foltos papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×30 cm 1936707
10133
343
Kovács Antal (1860-1945): Pumi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×16 cm 1933453
10134
343
11000
Kovács József (1948-): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft