Régi Hollóházi porcelán bonbonniere. Jelzett, kis kopásokkal d: 11 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Regi-Hollohazi-porcelan-bonbonniere-Jelzett-kis-kopasokkal-d-11-cm~II1929165
1929165
11234
342
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Régi Hollóházi porcelán bonbonniere. Jelzett, kis kopásokkal d: 11 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: