Kerámiák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1926835
11119
342
36000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Amorf zöld-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m:34 cm 1923613
11120
342
15000
Art-ceramics
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1929247
11121
342
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Tálka. mázas kerámia. Jelzett. d: 10 cm 1900796
11122
342
38000
Art-ceramics
Hajdu jelzéssel: Ülő női akt ( art deco). Festett terrakotta, apró lepattanással, fa talpazaton, m:33 (28) cm 1873922
11123
342
4800
Art-ceramics
Ráhmer lány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm 1908029
11124
342
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm 1894656
11125
342
Art-ceramics
Díszes virágos festett mázas kerámia váza, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 24 cm 1929374
11126
342
Art-ceramics
Napraforgó mintás iparművész váza. Jelzett. Minimális mázhibával a szájánál 26 cm 1929366
11127
342
Art-ceramics
Tófej kermia retro váza 39 cm Jelzett, hibátlan. 1929303
11128
342
Art-ceramics
2 db kisméretű sörös pikkoló egyik NEM jelzéssel 10 cm 1929534
11129
342
Art-ceramics
Nagyméretű hasas Miska kancsó 33 cm 1912530
11130
342
Art-ceramics
Retró csíkos váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított (ragasztott), m: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft