Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 73

Pátzay Pál (1896-1979) DN Mathias Rex Hungariae préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2
30606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rajki László (1939- ) DN Móricz Zsigmond 1879-1942 egyoldalas, nagyalakú Br plakett (145mm) T:1-,2 kis patina
30607.

Rajki László (1939- ) DN "Móricz Zsigmond 1879-1942" egyoldalas, nagyalakú Br plakett (145mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Reményi József (1887-1977) 1929. A kormányzói díjat nyert dalosok emlékérme / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége Br érem mellszalagon (35mm) T:2 HP 4461.
30608.

Reményi József (1887-1977) 1929. "A kormányzói díjat nyert dalosok emlékérme / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" Br érem mellszalagon (35mm) T:2 HP 4461.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Rónay Attila (1971-) 2003. Magyarország-Anglia 6:3 50. évforduló aranyozott Ag emlékérem, peremén 0111 sorszám (31,4g/0.999/42,5mm) T:PP
30609.

Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3 50. évforduló" aranyozott Ag emlékérem, peremén "0111" sorszám (31,4g/0.999/42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Rónay Attila (1971-) 2007. Puskás Ferenc 1927-2006 patinázott Ag emlékérem (15,6g/0.999/42,5mm) T:1
30610.

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem (15,6g/0.999/42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Seregély Dezső (1867-1948) 1921. DOCTOR S.M. GROSZ egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4797 katalógusszámú darabjának változata (174g/118x137mm) T:1- kis peremhiba / Hungary 1921. DOCTOR S.M. GROSZ one-sided gypsium plaque, variant of the HP. catalogue item nr. 4794. Sign.: Dezső Seregély (174g/118x137mm) C:AU small edge error
30611.

Seregély Dezső (1867-1948) 1921. "DOCTOR S.M. GROSZ" egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4797 katalógusszámú darabjának változata (174g/118x137mm) T:1- kis peremhiba / Hungary 1921. "DOCTOR S.M. GROSZ" one-sided gypsium plaque, variant of the HP. catalogue item nr. 4794. Sign.: Dezső Seregély (174g/118x137mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. Ottó egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4818-as katalógusszámú darabjának gipsz változata (208g/175mm) T:1- peremhiba / Hungary 1925. Ottó one-sided gypsium plaque, variant of the HP. 4818. Sign: Dezső Seregély (208g/175mm) C:AU edge error
30612.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "Ottó" egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4818-as katalógusszámú darabjának gipsz változata (208g/175mm) T:1- peremhiba / Hungary 1925. "Ottó" one-sided gypsium plaque, variant of the HP. 4818. Sign: Dezső Seregély (208g/175mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. P R - MCMXXII A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. PR - MCMXXII Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error
30613.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "P R - MCMXXII" A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. "PR - MCMXXII" Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error
30614.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Seregély Dezső (1867-1948) 1926. HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK egyoldalas gipsz, II. Rákóczi Ferencet ábrázoló plakett (227g/166mm) T:2,2- repedés, anyaghiány / Hungary 1926. HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK (Saint of our Country, Leader of Freedom, Shining Star in Darkness) one-sided gypsium plaque depicting Francis Rákóczi II. Sign: Dezső Seregély (227g/166mm) C:XF,VF crack, missing material HP.: 4826
30615.

Seregély Dezső (1867-1948) 1926. "HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK" egyoldalas gipsz, II. Rákóczi Ferencet ábrázoló plakett (227g/166mm) T:2,2- repedés, anyaghiány / Hungary 1926. "HAZÁNK SZENTJE SZABADSÁG VEZÉRE SÖTÉTJÉBEN FÉNYES CSILLAGUNK (Saint of our Country, Leader of Freedom, Shining Star in Darkness)" one-sided gypsium plaque depicting Francis Rákóczi II. Sign: Dezső Seregély (227g/166mm) C:XF,VF crack, missing material HP.: 4826

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Seregély Dezső (1867-1948) 1926. Pengő érme tervezet MONETA körirattal és BP jelzéssel (152g/145mm) T:1- / Hungary 1926. Pengő coin plan with MONETA and BP markings. Sign.: Dezső Seregély (152g/145mm) C:AU
30616.

Seregély Dezső (1867-1948) 1926. Pengő érme tervezet "MONETA" körirattal és "BP" jelzéssel (152g/145mm) T:1- / Hungary 1926. Pengő coin plan with "MONETA" and "BP" markings. Sign.: Dezső Seregély (152g/145mm) C:AU

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Seregély Dezső (1867-1948) 1927. MINDENT A HAZÁÉRT egyoldalas öntött Br plakett (756g/154mm) T:1-,2 / Hungary 1927. MINDENT A HAZÁÉRT (Everything for the Country) one-sided cast Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (756g/154mm) C:AU,XF HP. 4832.
30617.

Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "MINDENT A HAZÁÉRT" egyoldalas öntött Br plakett (756g/154mm) T:1-,2 / Hungary 1927. "MINDENT A HAZÁÉRT (Everything for the Country)" one-sided cast Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (756g/154mm) C:AU,XF HP. 4832.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft