Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1926369
19096
342
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,1 g 1926075
19097
342
4600
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret:54, bruttó: 10 g 1925120
19098
342
Jewellery
Ezüst(Ag) hengeres karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2 g 1925075
19099
342
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 3,2 g 1926225
19100
342
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) mexikói karkötő, jelzett, h:19 cm, nettó:24,6 g 1928286
19101
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett (925), nettó:6,7 g, h:19 cm 1928583
19102
342
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:18,5 cm, nettó: 13,2 g 1926153
19103
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret:54, nettó:9,7 g 1926222
19104
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű türkiz kővel, jelzett, méret:57, bruttó:6,1 g 1926134
19105
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) vietnami púdertartó, jelzett, d:8 cm, bruttó: 79 g 1926082
19106
342
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret:52, bruttó: 2,8 g 1926093
19107
342
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 7,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: