https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 86

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
28 db régebbi város- és turista térkép, vegyesen hazai és külföldi (Németország, London, Ausztria, Ciprus, Delhi, stb.)
12855.

28 db régebbi város- és turista térkép, vegyesen hazai és külföldi (Németország, London, Ausztria, Ciprus, Delhi, stb.)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 30×48 cm
12856.

Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 30×48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
cca 1880-1900 Palesztina térképe a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, szakadással, 31,5×24,5 cm
12857.

cca 1880-1900 Palesztina térképe a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, szakadással, 31,5×24,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3
3 db katonai térkép: Zalaegerszeg, Galícia, különböző méretben
12858.

3 db katonai térkép: Zalaegerszeg, Galícia, különböző méretben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.
12859.

Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm
12860.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps
12861.

cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.
12862.

Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
16
cca 1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz. Legújabb kor. Bp., M. kir. állami térképészet. Tűzött papírkötésben.
12863.

cca 1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz. Legújabb kor. Bp., M. kir. állami térképészet. Tűzött papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
A Magyar Állam közigazgatási térképe. Mérték: 1 : 400.000. (Bp.), 1914, M. kir. Államnyomda. 8 színes térképszelvény. A szabad felületeken pénzügyi, törvénykezési és közigazgatási táblázatokkal. ... Az Államnyomda egyik legelső jelentős kartográfiai alkotásának, az első hivatalos közigazgatási térképünknek harmadik, utolsó kiadása. Először 1884-ben, másodszor 1900-ban jelent meg.Teljes mérete: 240x180 cm. Hatalmas térkép. Az egyik szelvény széle szakadozott, az egyik szelvény széle foltos, négy szelvényen kisebb-nagyobb bejelölésekkel (részben nemzetiségi bejelölések, Gergely Endre (1885-1938) térképész hagyatékából.+ Lapmutató vázlattal, 47x53 cm.
12864.

A Magyar Állam közigazgatási térképe. Mérték: 1 : 400.000. (Bp.), 1914, M. kir. Államnyomda. 8 színes térképszelvény. A szabad felületeken pénzügyi, törvénykezési és közigazgatási táblázatokkal. ... Az Államnyomda egyik legelső jelentős kartográfiai alkotásának, az első hivatalos közigazgatási térképünknek harmadik, utolsó kiadása. Először 1884-ben, másodszor 1900-ban jelent meg.Teljes mérete: 240x180 cm. Hatalmas térkép. Az egyik szelvény széle szakadozott, az egyik szelvény széle foltos, négy szelvényen kisebb-nagyobb bejelölésekkel (részben nemzetiségi bejelölések, Gergely Endre (1885-1938) térképész hagyatékából.+ Lapmutató vázlattal, 47x53 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
EUR
,
205,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1928 Carte Ethnografique Des Pays Danubiens. A dunai országok néprajzi térképe. Összeállította: Dr. Györffy István. 1:2.000,000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, francia nyelven, a széleken hiánnyal, javított, intézményi bélyegzővel. 37x63 cm. Ritka!
12865.

cca 1928 Carte Ethnografique Des Pays Danubiens. A dunai országok néprajzi térképe. Összeállította: Dr. Györffy István. 1:2.000,000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, francia nyelven, a széleken hiánnyal, javított, intézményi bélyegzővel. 37x63 cm. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12866.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz