17184.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
György Aladár: A Föld és népei. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Gazdagon illusztrálva szövegközti, egészoldalas, kétoldalas illusztrációkkal, közte egészoldalas színes illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sarkánál kis kopással