Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1930096
17481
342
Szép Ernő: Október. Első kiadás. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Átkötött modern egészvászon-kötésben. 1929037
17482
342
Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés. 1930108
17483
342
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott gerinccel. 1929574
17484
342
Karl Karlsson Leijonhfvud: Svensk Adelskalender 1900.Svéd nemesi kalendárium címerekkel. 790p. Aranyozott egészvászon kötésben. 1925287
17485
342
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kísérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947],Körmendy,(Magyar Központi Híradó Rt.-ny.) 108 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben, kissé dohos. 1925700
17486
342
Dr. Horváth János Magyar szövetkezeti káté. Függelékül iratminták. Bp.,1917, Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. 1928546
17487
342
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1926043
17488
342
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1901. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1901, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 1926037
17489
342
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. 1926036
17490
342
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1908. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. 1926033
17491
342
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1909. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos borítóval. 1926041
17492
342
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1910. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1910, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft