Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Szasz-Endre-tervezte-vaza-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-30-cm~II1918046
1918046
11133
341
11000
Leírás: Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 30 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: