Hollóházi Jurcsák László tervezte bonbonier, matricás, jelzett, apró k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Jurcsak-Laszlo-tervezte-bonbonier-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-5-cm-cm~II1918047
1918047
11130
341
Leírás: Hollóházi Jurcsák László tervezte bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: