Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1921097
30503
341
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1979. "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina 1920993
30504
341
Numizmatika
1980. "Naptár" Ag bélyegérem sérült ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina 1923322
30505
341
Numizmatika
1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2 1921016
30506
341
Numizmatika
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 1922691
30507
341
Numizmatika
~1980. "A Termelőszövetkezetért - Rozmaring" kétoldalas Br plakett, előlapon Pesthidegkút látképével(?), eredeti tokban (103mm) T:2 1905558
30508
341
Numizmatika
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 1892346
30509
341
Numizmatika
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2 1901376
30510
341
Numizmatika
1990. "Kispestért 1990" Br emlékplakett (92mm) T:2 1921100
30511
341
Numizmatika
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." fém emlékérem dísztokban (40mm) T:2 1918075
30512
341
Numizmatika
1999. "A Magyar Állam 1000 éves" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 1919793
30513
341
Numizmatika
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo. 1877014
30514
341
Numizmatika
2002- . "Kovács István díj" Cu emlékérem (60mm) T:1 (eredetileg PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft