cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
1903 Magyar nóniusz ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 15. tábla, sarkainál tűnyomok, 44,5x59 cm / Ungarisches Landpferd horse, chromolithography, with pinholes on the corners, 44,5x59 cm
1903 Bitjug ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 19. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44x59 cm / Bitjug horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44x59 cm
1903 Haflinger ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 32. tábla., kis sarokhiánnyal, széleinél tűnyomok, 44,5x59 cm / Haflinger horse, chromolithography, with small corner damage, pinholes, 44,5x59 cm