https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 252

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.
12849.

1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
12850.

1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Tótkomlós Pipis testvérek gőzmalma emléklap az 50 éves cég dolgozóitól 31x23 cm
12851.

1933 Tótkomlós Pipis testvérek gőzmalma emléklap az 50 éves cég dolgozóitól 31x23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
6
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitlers route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.
12852.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 Péter András: Két sienai trecento-rajz. Klny. a Petrovics Elek emlékkönyvből. A szerző dedikációjával Péczely (Pacher) Béla (1898-1971) művészettörténész, tisztviselő részére. Tűzött papírkötésben, jó állapotban,
12853.

1934 Péter András: Két sienai trecento-rajz. Klny. a Petrovics Elek emlékkönyvből. A szerző dedikációjával Péczely (Pacher) Béla (1898-1971) művészettörténész, tisztviselő részére. Tűzött papírkötésben, jó állapotban,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
12854.

1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.
12855.

1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel.
12856.

1935 Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
12857.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
12858.

cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Berliner Illustrierter Zeitung olimpiai száma. Megviselt állapotban, egy lap hiánnyal
12859.

1936 Berliner Illustrierter Zeitung olimpiai száma. Megviselt állapotban, egy lap hiánnyal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.
12860.

1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz