Bolhapiac Tételek száma: 288
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1923208
11356
341
Flea Market
Pioneer DVR-219LBK
SATA, DVD / CD író 24x / 40x
Double Layer, LabelFlash támogatás
Bővebben:
https://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Computer/Computer+Drives/DVR-219LBK 1920521
11357
341
Flea Market
Állítható retró fém lábasalátét 1728831
11358
341
Flea Market
Régi Fiat 500 kisautó, 2 db, kopottas állapotban, 11x5x4,5 cm 1923565
11359
341
Flea Market
Bronz koronás középcímer, 20,5×10 cm 1921823
11360
341
Flea Market
Hímzett terítő, 2 db, d: 31 cm, 48×33 cm 1922478
11361
341
Flea Market
Police napszemüveg, tokkal, törlőkendővel 1919294
11363
341
Flea Market
Festett fa dobozka, kopásnyomokkal, d: 12 cm 1872594
11364
341
2200
Flea Market
Feng Shui szerencsehozó elefántok 3 db, festett műgyanta a háttér leírásával 1906334
11365
341
Flea Market
Retró szovjet úti vasaló, 10×5 cm 1885413
11366
341
Flea Market
3 db vadászkés, tokban, jó állapotban 1906293
11367
341
Flea Market
Jelzett alpakka nyelű kés (5 db), h:25,5 cm (5×) 1903451
11368
341
Flea Market
Wagner spiáter tálka, jelzés nélkül, kopott, 17,5x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft