Bolhapiac Tételek száma: 288
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1908728
11320
341
Flea Market
Retró elektromos borotva, tokban, működik 1908732
11321
341
Flea Market
Vasúti síndarab, h: 17 cm 1806816
11322
341
100
Flea Market
Tevés műgyanta hamutartó, kis sérülésekkel, 12×12×5 cm 1830462
11323
341
100
Flea Market
Guban ékszeres dobozka, jelzett, rezezett pléh, 12×9 cm, m:8 cm 1877336
11324
341
Flea Market
Használt processzor + hűtőventillátor
CPU = Intel(R) Pentium(R) Processor E5700 2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB / LGA775 foglalat
Hűtőventillátor = gyári Intel(R) LGA775 foglalathoz 1462367
11325
341
Flea Market
Úttörőnyakkendó 2 db, 1967 és 1967 KISZ és Úttörő emlék zászló, 27×31 cm és 39×39 cm 1882657
11326
341
Flea Market
1819890
11327
341
Flea Market
1885341
11328
341
Flea Market
Agancsnyelű tőr, h: 32 cm 1924310
11329
341
Flea Market
Ray Ban napszeműveg eredeti tokkal, dobozzal 1921293
11330
341
Flea Market
Müködő TV távirányítók ( 3db), Samsung, Philips 1920938
11331
341
Flea Market
Kis bolha tétel: síp + régi tűzőgép Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft