Bolhapiac Tételek száma: 288
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1874447
11549
341
Flea Market
Festett fa doboz, alján repedéssel, kulcs nélkül, 21×13,5 cm 1876449
11550
341
Flea Market
Réz kis kínáló kraklé üveggel, üvegen repedéssel, m: 10,5 cm 1759216
11551
341
Flea Market
Krokodilbőr barna női táska, 2 db tárcával, kis kopásnyomokkal, 30x21x6 cm 1852900
11552
341
Flea Market
Kígyóbőr női táska, enyhén kopott, 25×18 cm 1839997
11553
341
Flea Market
14 db régi bélyegző, közte ritka darabokkal is, 9 db rz és 5 db gumi 1921327
11554
341
Flea Market
XIX: sz. Díszes spiáter gyertyatartó 13 cm 1754814
11555
341
Flea Market
Csengős mozdony, retró lemezjáték, működik, saját dobozában, m: 17 cm 1922539
11556
341
3200
Flea Market
Magyar címer, antikolt alumínium öntvény, m: 30 cm 1923243
11557
341
2200
Flea Market
Indonéz fa maszk, h: 51 cm 1923256
11558
341
Flea Market
Indonéz bábjáték, h: 52 cm 1923622
11559
341
14000
Flea Market
Csehszlovák fém játék traktorok, kiegészítőkkel, karton pajtával 1923634
11560
341
Flea Market
Rakodó vonat, retró lemezjáték, eredeti dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft