https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Magyarorszag-kepekben-Honismerteto-album-I-II-kotet-Szerk-Nagy-Miklos-Benne-a-kisero-t~II1904648
1904648
15507
341
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Magyarország képekben. HonismertetÅ‘ album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kÃsérÅ‘ tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A HonismertetÅ‘ albumról és szerkesztÅ‘jérÅ‘l, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védÅ‘fóliában. Reprint kiadás.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: turóczi_márk