Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

Körmöczi Katalin: ... A mi megmarad, fordítsa jó czélokra. Deák Ferenc hagyatéka. Veszprém, Veszprémi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Teljes bibliográfiával és ikonográfiával!
15774.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Főzy István: Nopcsa báró és a Kárpát-medence dinoszauruszai. Tatabánya, 2000, Alfadat-Press. Szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bán Péter(szerk.): Magyar történelmi fogalomtár I-II. kötet. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15776.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15777.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15778.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15779.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15780.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15782.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15783.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15784.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15785.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft