Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 320

17347.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17348.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17349.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Arthur Adamov: Túl az abszurd színházon. Fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű színház. 84. sz. Bp.,1966, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1018 példányban.
17350.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17351.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lukács György: Az ész trónfosztása. Az irracionalista filozófia kritikája. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval,jó állapotban.
17352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17353.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A csehszlovákiai magyar irodalom lexikona 1918-1995. Szerk.: Fónod Zoltán. Pozsony, 1997, Madách-Posonium. Kiadói kartonált papírkötés.
17354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17355.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17356.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17357.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Konstantin Sztaniszlavszki: Életem. Fordította: Staud Géza. Madách Könyvtár 2. Bp.,1941, Madách Színház-Új Színház Kft.,(Kalász Könyvkiadó Rt.-ny.), 1 t.+234+2 p.+ 3 t. Átkötött papírkötés.
17358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft