Történelmi Magyarország Tételek száma: 2527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1923740
22235
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ruttka, Vrútky; vasúti híd, kávéház és vendéglő, étterem, sorompó / railway bridge, restaurant and café, barrier 1924248
22236
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1907 Ruttka, Vrutky; Fő tér, Korona szálloda, kávéház és cukrászda. Sochán P. kiadása 115. / main square, hotell, cafe and confectionery (fa) 1739089
22237
341
2200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Ruttka, Vrútky; Fő utca, Fisch Testvérek üzlete / main street with shops 1781718
22238
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ruttka, Vrutky; vasútállomás / Bahnhof / railway station (EK) 1771868
22239
341
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ruttka, Vrutky; vasútállomás vagonokkal / Bahnhof / railway station with wagons 1815422
22240
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ruzsbach-fürdő, Kupele Vysne Ruzbachy; szállodák, hajóskapitányok / hotels, ship's captains (EK) 1920762
22241
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1909 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; M. k. Bányászati és Erdészeti főiskola paloták. Kiadja Grohmann 479. / mining and forestry college palaces (EB) 1922180
22242
341
4200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; A szomjas szentháromság (Krokodil, Csimborasszó, Scandál). Joerges Á. özv. és fia Rsz. 74. Tassonyi Ernő: Aki a párját keresi című selmeci diákéletből vett regényének illusztrációja / Studentica art postcard s: Mühlbeck Károly (kis szakadás / small tear) 1922992
22243
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Kolos intézet. Joerges 67. sz. / girl school (vágott / cut) 1832513
22244
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1902 Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; Kálvária. Joerges Á. özv. és fia 14. sz. / Calvary (fa) 1923732
22245
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1912 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Leányvár (Újvár). Joerges / Novy Zámok / Schloss / castle 1754017
22246
341
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; Óvár a XIV. században / castle church, photo Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft