Vegyes porcelán tétel: 3 db matricás kávéscsésze + 3 db klf alj (egyik... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Vegyes-porcelan-tetel-3-db-matricas-kavescsesze-plus-3-db-klf-alj-egyik-Aquincumi-plus-Herendi-bo~II1912238
1912238
11301
340
Leírás: Vegyes porcelán tétel: 3 db matricás kávéscsésze + 3 db klf alj (egyik Aquincumi) + Herendi bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült!; különböző méretben
: tánczos_gábor