Lázi János (fazekas): Hódmezővásárhelyi váza, kézzel festett mázas ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Lazi-Janos-fazekas-Hodmezovasarhelyi-vaza-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopo~II1909708
1909708
11168
340
Art-ceramics
Leírás: Lázi János (fazekas): Hódmezővásárhelyi váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 30 cm
: turóczi_márk