Militária

Tételek száma: 93

1917. május Az Érdekes Újság 13. száma, benne kb. 25 katonai fotó az I. vh. szereplőiről, eseményeiről, fegyverekről, kilőtt szélmalomról, stb., 40p
12830.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
1887 Csendőrtisztek és legénység részére felszerelés beszerzése tárgyában kiírt ajánlattétel hirdetménye. 60x67 cm Szakadással
12831.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1925 Nagykőrös, középiskolások fegyveres kiképzése, Károlyi fényképész felvétele, matricával jelzett, 11,5x15,5 cm, karton 19,5x25 cm
12832.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm
12836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1940 A M. Kir. Szent László 4. honvéd gyalogezred tisztikara. Nagyméretű tablókép kartonon 26x34 cm
12837.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
22
1939-1945 Szalatnay József (1915-1994) festő, grafikus katonai iratai, közte számos igazolvány, és más irat, valamint a Magyar Rajztanárok Országos Egyesületének felbontatlan levele (sérült), valamint egy 1994-es kézirat, változó állapotban, közte szakadozott papírokkal.
12840.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1760 Ostromgépek 5 db rézmetszet. Megjelent: Anhang zur Geschichte des Polyb, mit den kriegerischen Auslegungen des Herrn .c. műben. / 5 copper plate engravings from the book ... 13,5x21 cm
12841.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1916 26 db első világháborús front térkép újságokból kivágva
12842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 Szovjet katonai tányérsapka, apró szakadással, méret: 56
12843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Magyar katonatiszti sapka. / Miliitary cap
12844.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1900-1945 Katonai fotó hagyaték, portrék, életképek, köztük keményhátúak is, fotómásolat, stb., nagyrészt hátuljukon feliratozva, összesen 12 db, különböző méretben
12846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft