Könyvek: Vallás

Tételek száma: 57

17329.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Öreg diák visszanéz... Szerk.: Dr. György Lajos. Kolozsvár, 1926, Minerva. Átkötött félvászon-kötés, foltos.   Kulcsár Ilona: Krisztus király. Szeretet Könyvei VI. Vác, 1938, Pestvidéki Nyomda.   Az áldozatos lelkek iskolája. Korda Könyvek 17. Bp.,1928, Korda Rt.  Valamint 4 vallási témájú képeslap, közte egy XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapesten képeslappal.
17330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17331.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17333.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17334.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17336.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17337.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mary Batchelor: 365 történet a Bibliából gyermekeknek. John Haysom illusztrációival. Bp.,1989, Láng. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17339.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Negyedik kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
17340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft