15042.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.